Harcerska 791 970 011
Andersa 735 783 781

Informacje o wysyłce

Po jakim czasie dostanę swoje zamówienie?

Dostawa zajmuje zazwyczaj 4 dni robocze, po wysyłce. Prosimy, by mieć na uwadze, że niektóre przedmioty, większe lub cięższe niż normalnie, dostarczane są przez wyspecjalizowaną firmę kurierską, a ich transport może zająć od 4 do 8 dni roboczych. W takim przypadku firma kurierska skontaktuje się z Tobą telefonicznie, by ustalić dogodny czas dostarczenia gabarytu. 

W przypadku, gdy zamówienie składa się z kilku produktów, zdarza się, że paczki dostarczane są w różnych dniach.

W chwili wysłania produktu z magazynu, na Twój adres mailowy wysłana zostanie informacja z nazwą kuriera, oraz linkiem do monitorowania trasy przesyłki. Link pozwoli sprawdzać status twojego zamówienia..

 

Jakie są koszty dostawy?

Koszty dostawy są podane podczas zakupu, do wyboru jest: kurier, paczkomat, poczta polska lub odbiór osobisty

Kurier – 20zł

Poczta Polska – 18zł

 

Co jeśli nie będzie mnie w domu podczas dostawy?

Odbiór przesyłki należy pokwitować, ale nie trzeba tego robić osobiście. Może się zdarzyć, że kurier poprosi o podpis Twojego sąsiada i zostawi paczkę u niego. Jeśli nie, zostawi informację gdzie znajduje się przesyłka i co należy zrobić by ją odebrać.

Zazwyczaj, jeśli nie ma Cię w domu po raz drugi czy trzeci, firma kurierska przechowa przesyłkę w swoim depozycie, daje to dodatkowe kilka dni na odbiór, nim zostanie odesłana z powrotem do nas.